دریچه کولر چوبی، علاوه بر ظاهری زیبا و مدرن، در تنظیم و کنترل هوای فضای داخلی نقش بسزایی دارد و لذا امروزه از محبوبیت بالایی در میان طراحان و سازندگان ساختمانی برخوردار است. دریچه‌های چوبی کولر، با فیلتر و تنظیم هوا در مسیری مناسب، هوایی مطلوب و دلچسبی را برای محیط داخل فراهم می‌کنند. 

دریچه‌های چوبی کولر به دلیل زیبایی و ظاهری چشم‌نواز، امروزه در هر محیط مسکونی، اداری و تجاری استفاده می‌شود و زینت‌بخش منازل و یا محل کار شما خواهد شد. دریچه‌های چوبی کولر، معمولا پس از تکمیل فرآیند تولید، توسط لعاب و رزین‌های صنعتی روکش می‌شوند تا زیبایی و طول آنها چند برابر شود. 

دریچه چوبی، از مقاومت و دوام بالایی برخوردار است و لذا دیرتر خراب و از بین می‌رود. این محصول به‌راحتی تمیز می‌شود و در حین پاکسازی رد اثر انگشت بر روی آن نمی‌ماند.

 یکی از مهم‌ترین مزایای دریچه‌های چوبی کولر، هدایت گرمای پایینی است که در مصرف و حفظ انرژی بسیار تاثیرگذار می‌باشند. شرکت سپهر تهویه با بیش از 10 سال سابقه و با بکارگیری چوب مرغوب و ابعاد استاندارد در ساخت و تولید دریچه‌های چوبی، توانسته نظر اکثر مشتریان جلب نماید و با قیمتی مناسب به بازارعرضه کند.

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های دریچه کولر شرکت سپهر تهویه به شرح زیر است:

  • طراحی و ساخت انواع لوکس‌ترین و باکیفیت‌ترین دریچه‌های چوبی درپوش‌دار با روکش ضدآب و 5 سال ضمانت و با تنوع رنگی در 10 مدل رنگ پرمصرف و لوکس.(حتی ساخت سایزهای غیراستاندارد) 
  • دیگه نیاز به زدن نایلون جهت خروج سرما و گرما و گرد و غبار بر روی دریچه‌ها ساختمانتان نیست.
  • این دریچه‌های چوبی کولر درپوش‌دار به همراه 5 سال ضمانت کتبی خدمت مشتریان گرامی تحویل داده می‌شود. که این ضمانت‌نامه شامل هرگونه تغییر رنگ و بادکردن چوب که در اثر رطوبت هوای خروجی کولر آبی می‌باشد که بلافاصله تعمیر یا تعویض خواهد شد. دریچه کولر شیک

جهت ثبت سفارش و اعمال تخفیف قبل از خرید می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.