راه اندازی یک محیط کسب وکار بسیار دشوار است ، اما وقتی شما نتوانید  بهترین کیفیت هوا را برای کارمندان و مشتریان فراهم کنید ،شرایط به کلی سخت  می شود. در اینجا به برخی از هشدارهایی که شما را مجبور به استفاده از  کانال های اسپیرال می کند را آوردیم.

-کیفیت هوای آلوده و ضعیف

اگر کارمندان و مشتریان شما دچار مشکل تنفسی می شوند ، یا متوجه علائم حساسیت شدید می شوید ، این علامت بزرگی است که نشان می دهد که محیط کسب و کار شما به یک سیستم کانال کشی با کیفیت همانند کانال های اسپیرال گرد نیازمند هست.که استفاده از این نوع کانال هال کمک شایانی به شما و کارمندان و مشتریانتان خواهد کرد.

-هزینه های آب و برق وگاز بالا

شما ممکن است که فکر کنید که دستگاه تهویه مطبوع شما به خوبی کار نمی کند و در نتیجه هوای با کیفیت پایین را به شما تحویل دهد. ولی اگر به هزینه های آب و برق وگاز بالا شرکت توجه کنید ، دقیقا  زمان آن رسیده که برای کار شرکت خو د به سمت استفاده از کانال های اسپیرال بروید. هنگامی که گرد و غبار و الودگی  در قسمت دریچه های کولر شما جمع می شوند ، این می تواند به دلیل از بین رفتن راندمان ، تقریباً 42٪ عملکرد را کاهش دهد. و یکی از دلایل این محل تجمع باکتری ها و آلودگی ها می تواند گوشه های 90 درجه و تیز در کانال های چهارگوش باشد.ولی در کانال های اسپیرال  این امر به جلوگیری از تجمع باکتری ها و آلودگی ها منجر می شود و باعث افزایش راندمان دستگاه تهویه مطبوع می شود.

-نشتی هوای زیاد در کانال ها

نشتی هوا در کانال های انتقال هوا نشانه ی این است عمر سیستم کانال کشی شما روبه پایان هست. با داشتن یک سیستم کانال کشی اسپیرال ، نشت ها به لطف طراحی یکپارچه آنها بسیار پایین است. کیفیت ساخت کانال های اسپیرال بهترین کارایی را در اختیار شما قرار می دهد. جلوگیری از نشتی هوا ، صدای زیاد را از بین می برد و مقاومت در برابر جریان هوا را کاهش می دهد. نشتی هوا معمولاً به دلیل ضعف در گوشه های 90درجه کانال های چهارگوش و تغییر زاویه های تند و بدون قوس ، در کانال های چهارگوش مستطیلی اتفاق می افتد و سطح داخلی صاف و یک پارچه ی کانال های اسپیرال می تواند کیفیت هوا و کاهش افت فشار را تضمین کنند.

-عدم زیبایی ظاهری در محیط کار

بیایید واقع بین باشیم و به فضای اطراف محیط مان ارزش بدهیم.کانال های چهارگوش مستطیلی شکل فضای بیشتری  را می گیرد و شما از دیدن آنها لذت نمی برید . ولی در عوض زیبایی خیره کننده ی کانال های اسپیرال می تواند ظاهری زیبا و حس قشنگی را برای شما به ارمغان بیاورد. می توان آنها را رنگ آمیزی کرد تا با زیبایی زیبایی ساختمان مطابقت داشته باشند ، یا می توانند طراحی فلزی شیک خود را نشان دهند. اگر شما تصمیم به اجرا کانال های اسپیرال اکسپوز بگیرید به راحتی و سرعت عمل بالا ،توسط شرکت سپهر تهویه می تواند اجرا و نصب شود.